• Kreatywne lekcje języka angielskiego

• Uczniowie z klasy 1b  zrealizowali projekt w ramach zajęć języka angielskiego z p. Piotrem Doboszem. Nagrali specjalny filmik, w którym opowiadają po angielsku o tym, jak w Polsce spędza się Boże Narodzenie oraz składają życzenia swoim rówieśnikom z innych szkół europejskich. Uczniowie byli bardzo zaangażowani oraz ujawnili swoje talenty aktorskie. Mimo lekkiej tremy, jesteśmy z nich dumni i wierzymy, że to tylko początek aktywności tych wspaniałych uczniów na forum szkoły ale również w ramach współpracy szkół na platformie e-twinning. Może to zaowocować w przyszłości wymianą międzynarodową w ramach programu Erasmus +. Dziękujemy Amelce, Darkowi, Kubie, Ewie, Julce, Wiktorii, Dominikowi, Marcie oraz Karolowi. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

• Z Wizytą w Sejmie RP

• Nasi uczniowie wraz z nauczycielami udali się na wycieczkę do Sejmu RP, gdzie mogli zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości praca posła. Zwiedzili kompleks budynków drogami dostępnymi tylko dla posłów, słuchając przy tym o organizacji oraz specyfice i zasadach pracy w Sejmie.