• HIGH SCHOOL MASTER - ogromny sukces II edycji konkursu pod Patronatem Burmistrza Miasta Marki

• W odpowiedzi na duże zainteresowanie naszych uczniów Ogólnoszkolnym Konkursem Języka Angielskiego pt. HIGH SCHOOL MASTER w ubiegłym roku, wydarzenie to uzyskało charakter cykliczny i odbyło się również w tym roku szkolnym.  10 czerwca 2022 r. trzydziestu trzech uczniów naszego liceum przystąpiło do testu konkursowego. Finalnym etapem była gala wręczenia nagród, która odbyła się 24.06.2021 r. w Zespole Szkół nr 1 w Markach przy okazji uroczystych obchodów zakończenia bieżącego roku szkolnego. Podczas ceremonii uczniowie z najwyższym wynikiem otrzymali gratulacje od Burmistrza Miasta Marki p. Jacka Orycha,  Pani Dyrektor i nauczycieli języka angielskiego. Gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom, jak również raz jeszcze dziękujemy p. Jackowi Orychowi za wspieranie konkursów i działania na rzecz rozwoju nauki języków obcych.